Menu

OLZUSY u Fajwokloków

Zdjecia

Kot w butach

sylwiastep

Wczoraj byl dzien ksiazki, a dzisiaj w szkole u Oli otworzyli nowa biblioteke. Do tego swietowali dzien ksiazki tez. W zwiazku z tym dzieci mialy przyjsc do szkoly przebrane za postaci z ksiazki.

Ola wybrala sobie kota w butach. I dobrze, bo to dosyc latwe przebranie. Zwlaszcza, jesli to ja je tworze, i uskuteczniam wolna interpretacje. A improwizacji bylo sporo. Kapelusz pozyczony, zamiast piroa strusiego jest pioro gesie. Pas za duzy, buty tez o 3 rozmiary za duze. Wiec musialam napchac do srodka gazet. Zamiast szpady wystapil miecz, zrobiony z tektury obklejonej folia do gotowania.

Moim zdaniem Ola wygladala cudownie, i zabraniam sie smiac i krytykowac!! :)

kot w butach

Picture perfect.

sylwiastep

10 i 11 letnie dzieci w Anglii zostaną uświadomione, że super laski z kolorowych czasopism tak naprawdę są tworem grafika, a nie Bozi. Że prawie wszystkie zdjęcia w prasie kobiecej (i nie tylko) są retuszowane.

Moim zdaniem to świetny pomysł. Dziewczynki nie wiedzą, że nikt nie jest tak idealny jak modelki na zdjęciach w gazetach. Dorosłe kobiety również często o tym zapominają i pragną osiągnąć nieosiągalne.

Świetny pomysł. Chociaż ja uważam, że powinno się zabronić w ogóle retuszowania zdjęć i pokazywać "normalne" kobiety. Jak myślicie? Sprawdziłoby się?

Artykuł można sobie przeczytać tutaj (po angielsku), a przykłady retuszu obejrzeć poniżej.

Britney Spears airpbrushed

Brithney spears airbrushed

Dubai

sylwiastep

Zapraszam na fotograficzna opowiesc z Dubaju. U nas, w Katarze, bardzo podobnie, tyle, ze mniej przepychu. No, i akwarium nie mamy.

Prosze kliknac na obrazek aby przeniesc sie na strone ze zdjeciami.

 

Kliknij aby zobaczyc wiecej

Islamic Erotica

sylwiastep

Czegoz to sie nie znajdzie w internecie.... zazwyczaj przypadkowo, szukajac calkiem innych rzeczy.

Dzisiaj znalazlam strone artysty Makana Emadiego, Iranczyka, ktory prezentuje dosyc kontrowersyjne prace z kobietami w abbayach w rolach glownych.

Warte zobaczenia.

Femme Fatale Makana Emadiego.

© OLZUSY u Fajwokloków
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci